Pimapen35, İzmir'in tüm ilçelerinde Panjur Montaj & Tamir, Pimapen Montaj & Tamir, Cam Balkon Montaj, Asma Tavan, Duşa Kabin, Alüminyum Küpeşte ve Alimünyim Merdiven Korkuluğu alanında hizmet verecek kurumsal bir firmadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile sineklik, küpeşte, kepenk, duşakabin montaj ve tamirini yapma deneyimine sahiptir.

Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. Pimapen35 sitesi aracılığıyla bugün başta İzmir’de binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Dünya genelindeki pvc pencere teknolojisi gelişmelerini yakından takip ederek sizlere sunan Pimapen35, bir çok hizmeti sizlere Avrupa ile aynı anda sunar.

Bu dinamik çalışma sistemi ile Pimapen, Panjur ve Kepenk Tamirini yapan firmamız Cam Balkon - Cam Kapı Sistemleri tamirini de yaparak hizmet ağını genişletmektedir. Pimapen35 Servis, Bakım ve Onarım ve montajda uzmanlaşmış eğitimli personelleri ile ülkemizdeki en önemli firmalarından biridir.. imalat, Montaj ve tamirde, bilinen markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlamayı ilke edinmekteyiz.

Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.