İzmir’de en yaygın servis ağı bulunan Cam Balkon Tamir Servisi cam balkon tamirinde deneyimli ekiplerle arızalara hızlı çözümler bulmaktadır. Yüksek maliyetlerle yaptırdığınız cam balkonlarda ısı kaybı, soğuk hava girmesi gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmak için uygun fiyat avantajıyla tamir hizmeti vermektedir. Cam Balkon Tamir Servisi İzmir’de her ilçeye cam balkon sistemleri tamir, bakım ve parça değişimi gibi hizmetler sunmaktadır.

Cam balkonlar kullanım sıklığına göre zaman içerisinde raylarda arızalar verebilir. Yerinden çıkabilir veya kapanmaya engel teşkil edecek durumlar oluşabilir. Teker ve fitillerin değişimi gerekebilir. Cam balkon imalat ve tamir firması eşikli, eşiksiz cam balkonlarınızı kullanılabilir hale getirilmek için yeterli bilgi ve deneyime sahip ustalardan oluşmaktadır. . Firma servis ustaları arızaları gidererek sizlere her aksamı düzgün çalışan cam balkon teslim edecektir.

Arızaları giderilen cam balkon türleri arasında gold seri, lüks seri, premium seri, fırtına seri, eşikli sürme, eşiksiz sürme, ısı camlı seri ve prestij seri türleri bulunuyor. Siz de sahip olduğunuz cam balkon modellerinden birinde var olan arızaları gidermek için firmadan servis talep edebilirsiniz. Çınar Cam Balkon sizlere işçilik garantili hizmet sunmayı taahhüt eder.

Cam balkon tamiri için servis verdiğimiz başlıca sistemler şu şekildedir;

 

  • Eşikli katlanır (katlanabilir) cam balkon
  • Eşiksiz Katlanır Cam Balkon Tamiri
  • Eşikli sürme cam balkon
  • Eşiksiz sürme cam balkon
  • Perdeli cam balkon
  • Isıcamlı cam balkon